İçeriğe geç

Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları

Batuhan Dedde - Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları

İlk kez 6 Ekim 2010 yılında Ateş Müzik &Kitap tarafından   yayımlanan Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları,  kısa sürede 4 baskı, 8.000 satış rakamı yakaladı. Daha sonra yayımevi ile süregelen bazı problemlerden dolayı uzun bir süre baskısı yapılmadı.

Batuhan Dedde - Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları
Kapak: Erol Egemen

Tanıtım Bülteninden

“Özellikle de genç kuşak şiir okurunun (ya da kendisince şiyir’in) sadece çok sevilen değil çok da okunan şayir-yazarı’ı Batuhan Dedde, Altıkırkbeş Yayın’dan basılan “Çapulcu” eserinden sonra Morfinsiz Çekilen Düş Sancılarının yeni edisyonuyla okur karşısına çıkıyor!”

 

İkinci kez, 2013 yılının Ocak ayında 6.45 Yayımcılık tarafından raflardaki yerini alan Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları, burada da 2 baskı ve 5.000 satış rakaÖzellikle de genç kuşak şiir okurunun (ya da kendisince şiyir’in) sadece çok sevilen değil çok da okunan şayir-yazarı’ı Batuhan Dedde, Altıkırkbeş Yayın’dan basılan “Çapulcu” eserinden sonra Morfinsiz Çekilen Düş Sancılarının yeni edisyonuyla okur karşısına çıkıyor!mı yakalayarak toplamda 6 baskı 13.000 adet satılmıştır.

Tarih itibarı (Mayıs 2018)  ile baskısı bulunmayan kitap, benim ilk kitabım olmakla birlikte, sonraki dönemlerde baskısı mutlaka olacaktır…